Web Tasarım | Kurumsal Web Tasarım | Web Sitesi Tasarımı

Web tasarım, kurumsal firmaların internet platformunda varlıklarını oluşturmaları için atılacak en önemli adımdır. Çünkü web tasarım sizin online mağazanız veya online danışmanlık ofisinizdir.

Her gün milyonlarca potansiyel müşteri kitleleri internet üzerinden arama motorlarını kullanarak ilgi duydukları alanlar üzerinde araştırma yapmaktadır. Bu tarz araştırmalarda arama motorları kullanıcıların karşısına en alakalı web sayfalarını çıkarmaktadır.

Başarılı yapılmış web siteleri, diğerlerine göre çok daha ön planda yer almaktadır ve yapılan aramalarda kullanıcıların yüzde 95’i ilk karşısına çıkan web sayfalarına tıklamaktadır. Tam olarak bu sebepten dolayı tasarım firmaları, kurumsal web tasarımı ve içerik yükleme bölümlerinde web projelerini arama motorları algoritmasına uygun olarak dizayn etmesi gerekmektedir.  

Arama motorlarına uygun olarak dizayn edilen web sayfaları, yapılan analytics araştırmalarına göre diğer sitelerden çok daha fazla kullanıcı girişine sahip olurlar. Yani potansiyel müşteriler kaliteli inşa edilmiş web sayfalarını daha fazla ziyaret etmektedirler.

Her firma için ziyaret alan bir web sayfası gerekmektedir. Eğer bu kriterlere uygun bir web sayfanız var ise rakiplerinizden bir adım öndesiniz demektir. markawebsitesi.com olarak web sitesi tasarımı yapan firmalar arasında wordpress alt yapısı ile çok daha profesyonel web sayfaları oluşturabiliyor. Müşterilerimize SEO uyumlu web sayfaları dizayn ediyoruz.

Her bütçeye uygun, hızlı ve güvenilir hosting alt yapısıyla tüm paketlerimizde 2 yıl garantili, orjinal lisanslı profesyonel web tasarım hizmeti sağlıyoruz. Sunduğumuz profesyonel web hizmetleri ile firmanızın ihtiyaç duyduğuz; Web tasarım, SEO, Arama motorları reklamlarında size destek sağlıyor, desteğimiz ile bu platformlarda başarınıza katkı veriyoruz. 

markawebsitesi.com’u tanımlarken Web Tasarım Firmaları arasında sık yapılan hatalardan ders çıkararak ilerlemeyi öncelikli hedefimiz olarak tanımlamaktayız. Örneğin; Rakip firmaları ve yapmış oldukları web projelerini incelerken rastladığımız en büyük hatalardan bir tanesi, sitelerin çok geç yüklenmesiydi. Biz bu duruma engel olabilmek için kendimize özel  sunucumuzda   barındırıyor ayrıca web sayfalarının çok daha hızlı açılması için lisanslı işletim sistemleri ve lisanslı cache sistemleri kullanıyoruz.

Tasarım aşamasında ise aynı hassasiyeti göstererek müşterilerimizin web sayfalarını kendi kurumsal kimlikleri çerçevesinde sıfırdan tasarlıyor, müşteri onayı ile yayına alıyoruz. 

Web sayfanızda oluşabilecek problemlere, ekleme çıkarma işlemlerine ve kurumsal e-posta hesaplarının kurulumundan, oluşabilecek tüm hatalara kadar ki süreci takip ediyor size 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Takip eden yıllarda aynı kalitede hizmetlerden yararlanabilmeniz için çalışmalarımıza devam ediyoruz.